kvalita

Základem dalšího rozvoje společnosti MAPLAST CZ, s.r.o. je politika neustálého zlepšování systému kvality a to v celém procesu řízení. Kvalitu realizujeme prostřednictvím stanovovaných záměrů a cílů společnosti.

Vize společnosti je definována základní myšlenkou:

„Být celoevropsky uznávaný výrobce precizních plastových dílců a to zejména v oblasti elektrotechnického, vodohospodářského a stavebního průmyslu, který svým zákazníkům nabídne komplexní řešení výroby plastových dílů od návrhu nástroje až po samotné lisování.“

V souladu s touto základní vizi stanovuje vedení firmy tuto politiku kvality:

  1. Výroba kvalitních výrobků s vysokou užitnou hodnotou a poskytovat komplexní řešení a služby tak, abychom našim procesem neustálého zlepšování přispívali k vyšší spokojenosti našich zákazníků.
  2. Usilovat o rozšíření portfolia našich zákazníku jak na českém, tak na evropském trhu a aby se našimi zákazníky staly významné nadnárodní společnosti.
  3. Usilovat o upevnění pozice a stát se významným a klíčovým dodavatelem do elektrotechnického a vodohospodářského průmyslu.
  4. Rozvíjet a zvyšovat přínos všech pracovníků tím, že bude kladen trvalý důraz na vzdělávání a zvyšování schopností každého pracovníka.
  5. Stát se klíčovým partnerem pro zákazníky ve zdravotnickém a potravinářském průmyslu
  6. V rámci vzájemné informovanosti podporovat komunikaci mezi jednotlivými pracovníky a usilovat a sdílení společných cílů.
  7. Nespokojit se se stávajícím způsobem řízení procesů, ale ve všech přístupech hledat nové způsoby řešení a „slabá místa“ a aplikovat neustálé zlepšování stávajících procesů.
  8.  Rozvíjet a inovovat výrobní technologie a technologické zázemí firmy a příznivé pracovní podmínky pro své pracovníky.
  9. Rozvíjet dlouhodobou spolupráci s osvědčenými, kvalitními a spolehlivými dodavateli a smluvními partnery.